Keresés

Részletes keresés

s9ns Creative Commons License 2002-01-19 15:49:17 185
Azét ott ahol Te, ott én is szívessen lettem volna vizes! :)
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2002-01-19 09:49:04 184
Szerintem is csak csalás az egész!
A víz alatt minden vizes lesz. Ma például én is vizes lettem :-((
És a képek is olyan vizesek amiket csináltam :-)
Előzmény:
swanci Creative Commons License 2002-01-19 04:08:21 183
Azt elfelejtettem mondani, hogy mindenhol befolyik am, es sehol sem szarad ki. Az en Zenit 12XP-m kifejezetten nem birja a vizet. Eloszor kadban probaltam az unokammal, de mar akkor is beazott. Kesobb kiprobaltam a Balatonban, hat arrol ne is beszeljunk, hogy ott hogy beazott. Es meg azt nem is mondtam, hogy milyen sotet volt a vizalatt. Nem lattam semmit. De beazott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!