|
|
|
|
 |
s9ns
2002-01-19 15:49:17
|
185
|
| Azét ott ahol Te, ott én is szívessen lettem volna vizes! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2002-01-19 09:49:04
|
184
|
Szerintem is csak csalás az egész!
A víz alatt minden vizes lesz. Ma például én is vizes lettem :-((
És a képek is olyan vizesek amiket csináltam :-) |
|
Előzmény:
 |
swanci
2002-01-19 04:08:21
|
183
|
| Azt elfelejtettem mondani, hogy mindenhol befolyik am, es sehol sem szarad ki. Az en Zenit 12XP-m kifejezetten nem birja a vizet. Eloszor kadban probaltam az unokammal, de mar akkor is beazott. Kesobb kiprobaltam a Balatonban, hat arrol ne is beszeljunk, hogy ott hogy beazott. Es meg azt nem is mondtam, hogy milyen sotet volt a vizalatt. Nem lattam semmit. De beazott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|