Keresés

Részletes keresés

swanci Creative Commons License 2002-01-19 04:08:21 183
Azt elfelejtettem mondani, hogy mindenhol befolyik am, es sehol sem szarad ki. Az en Zenit 12XP-m kifejezetten nem birja a vizet. Eloszor kadban probaltam az unokammal, de mar akkor is beazott. Kesobb kiprobaltam a Balatonban, hat arrol ne is beszeljunk, hogy ott hogy beazott. Es meg azt nem is mondtam, hogy milyen sotet volt a vizalatt. Nem lattam semmit. De beazott.
A hozzászólás:
swanci Creative Commons License 2002-01-19 03:58:54 182
Hát a viz alatt nem is lehet fotozbi, mert befolyik a viz. Ezt en jol tudom, mert nekem már be is folyt. Nektek nem folyik be? Uccse hiszem el. Vizalatti fotózás márpedig NINCS!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!