Keresés

Részletes keresés

propan Creative Commons License 2002-01-10 00:08:01 27
En most megvagyok lepodve, mert meg nem hallottam olyan botsaskarol (ez persze nem jelenti azt, hogy nincsenek!!), ami nem csak ugy szanaszet hajugalja a peteit??!! Mifele sasik ezek. Nekem van egy 1000 eve magarahagyott SITE-om: http://leo.div.iif.hu/~float
Itt van nehany kep, a jelenlegi botsaskaimrol. Szoval ha megkernelek megnezned, hogy olyanok-e a tieid?? Marha kivancsi vagyok.

Majd a hetvegen kicsit megoperalom a SITE-ot, es felrakom ra az ujonnan szerzett szerzemenyeket is.

Ja, Laci1 majd akkor majd tavasszal ujra visszaterhetunk, az allatevo noveny dologra?!

A hozzászólás:
Monthy Creative Commons License 2002-01-09 17:54:00 26
Az enyém az üveg falára ragasztotta a petéit. Lehet látni, ahogy valami alakul bennük. Kicsit féltem őket, mert én mindig szederlevelet adok nekik, az pedig így télen kezd elfogyni a közelből, remélem a kényes kicsik nem sínylik ezt majd meg. Egyébként nem tudja valaki, hogy mennyi idő alatt kelnek ki (a vietnámi botsáskák)?
Előzmény:
Laci1 Creative Commons License 2002-01-08 10:20:31 23
Hú de jó! Akkor lehet, hogy újra lesznek botsáskáim!:)))))))
Monthy, ha majd lesznek picikék írjál!! Sajnos, nekem mostanában nincsenek állataim cserébe, csak növények. Főleg a rovarfogó novényekért rajongok, ha esetleg túlságosan elszaporodtak volna házi kedvenceid, tudok adni bevetésre kész, kiéhezett harmatfüvet a sásikért.
Sajnos nem a permetezés miatt pusztultak ki, hanem az üveg tisztításakor kiszórtam a petéket:(
Majd néha még erre nézek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!