Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
banacid Creative Commons License 2002-01-07 09:13:18 82
megtudhatnam milyen nyersanyagra dolgoztal?
tudnal alyanlani valami nagyon jo FF filmet kul és belterit
Előzmény:
gevike Creative Commons License 2002-01-06 22:57:25 81
köszi a tippet, a Soósfotó tényleg olcsón hív el? (300) már csak a nagyításra kéne egy olcsóbb helyet találni, mert az 44 ill. 88 ft/kép. Ja és hol lehet A4 méretre nagyítatni fekete-fehéret?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!