Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002-01-06 21:32:45 80
azért óvatosan a nagy olcsósággal... a minőségért fizetni kell, nem is keveset...
Érdemes is. HP5 kodak professional papíron 40*30-ban nagyon klassz lett... nem is volt olcsó
Előzmény:
gevike Creative Commons License 2001-12-29 01:20:59 77
sziasztok,
segítsetek ha tudtok, légyszi. hol lehet olcsón fekete fehér filmet el?hívatni és nagyítatni? el?re is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!