|
|
|
|
 |
kábelbúvár
2002-01-08 21:29:37
|
68
|
| Amíg bírod cérnával. |
|
A hozzászólás:
 |
Tank
2002-01-05 01:51:41
|
64
|
| Szerintem se hallgasd a Kossuth Rádiót, inkább hallgasd a Pannont! |
|
Előzmény:
 |
Domestox
2002-01-05 00:54:05
|
62
|
Mindenkinek:
1944-ben hallgattam először a Kossuth Rádiót. Olyan kisfiú voltam, hogy a telepes rádió mögé mentem, és kerestem a kis embert, aki elfér a rádióban, és beszélni tud. Bármilyen is volt a politika, mindig a Kossuth-ban hallgattam a híreket, kommentárokat, meg egyebeket. Most, hogy befogják Bolgár száját, többé nem hallgatom a Kossuthot, amelyet mindeddig nemzeti rádiónknak tartottam.
(Megjegyzés: (1) ki a fene tehet arról, hogy ráérő, szerepelni vágyó főleg nyugdíjasok, általában igen szerény képességű emberek állítólagos többsége "balos", vagyis ma (2002. január) a kormány ellen emeli fel a szavát?)
(2) Ilyen kiváló moderátorral még nem találkoztam, mint Bolgárral. Ha a betelefonáló a kormányt szidja, ő a kormányt védi. Ha a kormányt dícséri, ő ezzel is vitatkozik.
(3) Mi köze ahhoz bárkinek is, hogy egyébként Bolgár milyen nézeteket vall, ha ezt a műsort kiválóan vezette?
(4) Állítsátok Lovas Istvánt a helyére, ti töklámpák. A műsor egy hét alatt megbukik.
(5) Az átalakított műsor (egy kis betelefonálás, egy kis politikusi/politológosi agyalgás nem azonos a szenvedélyes kis öregek hozzászólásaival. A műsor nem erről szólt.
(6) Temessétek el a Kossuth-ot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|