Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Frankie_boy Creative Commons License 2001-12-28 16:33:18 76
Hali,

Régebben feszegettem a pofonos ládát a topicon, hogy egy barátom most megy férjhez. (Holnap lesz a nagy nap!)
Én erre Neopan SS 100-at is viszek.
Szeretném azt mondani, hogy merem ajánlani de ez az első alkalom, hogy használom.

Kinek mi a vélaménya erről a filmről.

Frankie

Előzmény:
innovision Creative Commons License 2001-12-25 01:14:57 75
Sziasztok! Milyen 64-es vagy 100-as FF negát ajánlotok A1-es nagyítás elkészítéséhez? Részletgazdag, gazdag árnyalattal rendelkező filmtipust szeretnék használni. Köszi előre is a tanácsot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!