Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ivan von Klein Creative Commons License 2001-12-20 09:34:50 67
En szinte csak ff-re fotozom.

Venni akarok most Kodak filmhivot. Melyiket ajanljatok?

Előzmény:
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2001-12-19 22:23:54 65
eléggé halódó ez a topik, sajna nem tudom miért... csak a színes az igazi?

Mindenesetre az ilford HP5 nagyon nagyon szépre nyagyítható legalábbis 30*40-esben gyönyörű képek lettek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!