|
|
|
|
 |
Abulafia
2001-12-18 12:55:35
|
57
|
"Az a mellékletben is olvasható hátul, csak fel kell lapozni! Amúgy meg miért sajnáljátok? Nem nyálas, inkább a nőket is egy picit előtérbe helyezik, mert az egész könyv inkább "férfias" nem? Szóval kell bele egy kis ilyen is"
Tudom, hogy a fuggelekben is benne van de nem veletlenul tette oda az oreg.
Ne haragudj de ez a noi duma kb olyan mintha Romana regenyujsagon szocializalodtal volna. Kepzeld egyes ferfiakis szeretnek a szerelemrol olvasni. De a gyuruk uraban nem veletlenul nincsen szerelmi szal!
A.
Na mindegy megyek a gandalfekhoz |
|
A hozzászólás:
 |
Louie
2001-12-18 11:05:39
|
46
|
Szerintem jó film lesz. De ahogyan már írtam máshol is, hogy Bombadilt betették volna a filmbe, de az idő miatt ki kellett hagyni. Sajnos. De a Gyűrűk Urát 2 és fél órában megfilmesíteni sem egy kis dolog úgy, hogy a lehető legkevesebb rész maradjon ki. A véres jelenetekről meg annyit: a harmadik részben lesz elég asszem... :-)
Nem az amcsik miatt tették bele a szerelmi jelenetet! Az a mellékletben is olvasható hátul, csak fel kell lapozni! Amúgy meg miért sajnáljátok? Nem nyálas, inkább a nőket is egy picit előtérbe helyezik, mert az egész könyv inkább "férfias" nem? Szóval kell bele egy kis ilyen is... A második részben is van egy, ha a könyvet nézzük... Ki is volt még szerelmes Aragornba? ;-)))
Szóval ahogy Tolkien mondta: valakinek ez, valakinek meg az tetszik a könyvből (ha elolvastátok a bevezetőt...) |
|
Előzmény:
 |
rozsoma1
2001-12-18 10:56:22
|
45
|
| Igazad lehet, én mégis azt mondom jó lesz.Munin meg remélem olvas és a viszonylag kevés akció ellenére is imádni fogja a könyvet.Csak ne vigye túlzásba... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|