Keresés

Részletes keresés

rozsoma1 Creative Commons License 2001-12-18 08:52:40 35
Kár volt kihagyni.
A hozzászólás:
Supernovablaster Creative Commons License 2001-12-17 18:13:19 32
A HP-t nem olvastam végig. Úgy éreztem néhány oldal után, hogy ez aligha tudna lekötni.
Előzmény:
rozsoma1 Creative Commons License 2001-12-17 14:55:41 17
"Az irodalmi összehasonlításról meg az a véleményem, hogy sok szépirodalmi szerző örülne, ha olyan stílusban tudna alkotni, mint Tolkien mester. A HP és a bölcsek kövének az első néhány oldalába beleolvasva azt szűrtem le, hogy Rowling stílusa inkább az ifjusági irodalomhoz áll közel.
A kettőt egymással mérlegne tenni csak meddő vitához vezetne"

Kedves Supernovablaster én is ugyanezt mondtam, csak más szavakkal.Főleg a meddő vitás résszel értek egyet.Imádom mindkettőt.Azért végigolvastad?

Kedves Louie: a mágneses sakk hasonlóság a képzelet szüleménye.Érzékeltetni szerettem volna a "meddő vita effektus" jelenlétét.Az irodalmi értékről vitatkozni szintén meddő.Szerintem nincs.Megfogalmazni nem tudnám, hogy miért csak igy érzem.Fogadd el ezt, mert én elfogadtam, hogy számodra van irodalmi értéke.

Mindenkinek : erre az egész cécóra nem lett volna szükség, ha ez a Munin (aki nem olvasta a fennt emlitett regényeket) nem jön és dumál bele minden HP és LotR (sajnos nem csak a fikázós)topicba, hogy a HP sucks és a Lotr a király.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!