|
|
|
|
 |
kékbarisnya
2001-12-17 15:20:12
|
10
|
Kösz az infót. Ha majd lecsengenek az ünnepek, megkeresem a tiszakécskei könyvtárat.
Kellemes Karácsonyt és boldog új évet kívánok. A részletes bibliográfiai hivatkozásból arra következtetek, hogy Te is könyvszakmai vagy (mint én). |
|
 |
kékbarisnya
2001-12-17 15:16:24
|
9
|
| Kösz az infót, tényleg megkeresem a tiszakécskei könyvtárat, majd ha lecseng a Karácsony. Anyám 2003-ban lesz 80 éves, addig még van időm. Kellemes Karácsonyt kívánok. |
|
A hozzászólás:
 |
textor
2001-12-14 12:27:01
|
4
|
Szia,
ha még érdekel:
a nagy magyar könyvtárak katalógusa szerint egy új Szabolcska-kötet létezik:
CÍM Szabolcska Mihály válogatott munkái / szerk., Szabolcska Mihály élerajzát írta Tamás Andrásné
MEGJELENÉS Budapest : Tamás Andrásné, 2001
TERJEDELEM 284 p. : ill. ; 21 cm
MEGJEGYZÉSEK Készült a Költő születésének 140. évfordulóján a Kécskeiek Világtalálkozójára
Ebből elvileg az FSZEK-ben van egy példány, lehet, hogy abban van valami információ a kiadóról, beszerzésről.
Ez a Kécske nyilván Tiszakécske, Sz. onnan nem messze, Tiszakürtön született. Esetleg megpróbálhatod felhívni az ottani könyvtárat (76)441-107, hátha tudnak valamit segíteni.
Egyébként úgy látom, hogy a huszas évek óta más Sz.-kötet nem jelent meg, de persze egyes versek másutt is. (Pl.:Szavalókönyv : válogatott versek / [vál. és az utószót írta Margócsy István. Budapest : Unikornis, 2001)
T. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|