|
|
|
|
 |
Great Gatsby
2001-12-10 11:00:33
|
317
|
| Persze máshol a színvonal szerkesztési elv. |
|
A hozzászólás:
 |
andrej11
2001-12-10 08:24:14
|
314
|
| Nem lehet ennek az az oka, hogy ez az egyetlen tévés fórum ahol megjelenhetnek? |
|
Előzmény:
 |
lujo2
2001-12-08 11:48:40
|
303
|
"Csak tárgyilagosan és keményen!"
A péntekiekkel az a baj, hogy csak úgy lerí róluk a sértettség. Minden elfogult véleményért, kedvezőtlent hírért ebben az egy műsorban akarnak visszavágni, és ezért olyan, amilyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|