|
|
|
|
 |
Gurg
2001-12-08 23:18:58
|
313
|
| reggelre megiszik pár unikumot szódavízzel, amitől elsápad, majd ebéd után elkezd vörösbort kortyolgatni, aminek mélytónusú arcpír a mellékhatása |
|
A hozzászólás:
 |
Gedimin
2001-12-08 22:03:37
|
311
|
| Szerinted Acsádi miért nem iszik reggel és miért iszik este? A sajtóklubban vörös a feje, a Nap-keltében halottsápadt. |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-12-08 10:33:11
|
297
|
az a többszázezer ember azért észreveszi őket, ne izgulj
a hétfői ügynökesztrád meg dögunalmas (néha érdekes, amikor Acsádi alkoholtól bódult aggyal majdnem leesik a székről) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|