Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2001-12-08 23:18:58 313
reggelre megiszik pár unikumot szódavízzel, amitől elsápad, majd ebéd után elkezd vörösbort kortyolgatni, aminek mélytónusú arcpír a mellékhatása
A hozzászólás:
Gedimin Creative Commons License 2001-12-08 22:03:37 311
Szerinted Acsádi miért nem iszik reggel és miért iszik este? A sajtóklubban vörös a feje, a Nap-keltében halottsápadt.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2001-12-08 10:33:11 297
az a többszázezer ember azért észreveszi őket, ne izgulj
a hétfői ügynökesztrád meg dögunalmas (néha érdekes, amikor Acsádi alkoholtól bódult aggyal majdnem leesik a székről)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!