Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2001-12-08 20:42:22 55
Szerezz egy 50-est. Ha jó az optika, akkor semmilyen hátrányod nem lesz belőle ;-)
Sőt: közelebb leszel a papírhoz, így rövidebb expozíciós idők jönnek ki. Egyábkánt ha kifordítható a nagyító akkor tudsz vele már most is nagyobbat nagyítani a padlóra, csak éleset lesz nehéz állítani rajta. Meg vigyázz, hogy fel ne boruljon a gép ;-)
Előzmény:
Dtp Creative Commons License 2001-12-08 19:51:37 54
Hali mindenkinek! Van egy régi Optimus 6x6-os nagyítóm, de az objektívem 75mm-es, ezzel nem tudok Leika méretnél nagyobb nagyításokat készíteni, főleg nem részletnagyítát. Hány mm-es obit ajánlanátok A4-es és nagyobb nagyítások kszítéséhez, valamint a nagyobb látószögnek milyen hátrányai (torzítás, rajzolt) vannak. Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!