|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2001-12-08 20:42:22
|
55
|
Szerezz egy 50-est. Ha jó az optika, akkor semmilyen hátrányod nem lesz belőle ;-)
Sőt: közelebb leszel a papírhoz, így rövidebb expozíciós idők jönnek ki. Egyábkánt ha kifordítható a nagyító akkor tudsz vele már most is nagyobbat nagyítani a padlóra, csak éleset lesz nehéz állítani rajta. Meg vigyázz, hogy fel ne boruljon a gép ;-) |
|
Előzmény:
 |
Dtp
2001-12-08 19:51:37
|
54
|
| Hali mindenkinek! Van egy régi Optimus 6x6-os nagyítóm, de az objektívem 75mm-es, ezzel nem tudok Leika méretnél nagyobb nagyításokat készíteni, főleg nem részletnagyítát. Hány mm-es obit ajánlanátok A4-es és nagyobb nagyítások kszítéséhez, valamint a nagyobb látószögnek milyen hátrányai (torzítás, rajzolt) vannak. Előre is köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|