Keresés

Részletes keresés

Hooligans Creative Commons License 2001-12-08 17:10:06 309
Nyugi, nyugi, ne zaklasd fel magad ennyire!
A hozzászólás:
kayapo Creative Commons License 2001-12-08 15:12:56 307
Na te idió,ha ennyire használ szerinted az mszp-szdsznek a péntek isajtóklub,akkor tegyék át főműsoridőben egyszerre az rtl-re és a tévékettőre,hogy biztosabb legyen a balos siker
Előzmény:
sicumaci Creative Commons License 2001-12-08 10:12:45 295
HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!
Hajrá BaBeJáLo! Hogy szidják az ellenzéket? Lényegtelen. Beszélnek róla! És ez a lényeg!
Különben ki venné észre, hogy vannak? Pláne, ha valaki megnézi a hétfőit is, van némi összehasonlítási alapja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!