|
|
|
|
 |
Hooligans
2001-12-08 17:10:06
|
309
|
| Nyugi, nyugi, ne zaklasd fel magad ennyire! |
|
A hozzászólás:
 |
kayapo
2001-12-08 15:12:56
|
307
|
| Na te idió,ha ennyire használ szerinted az mszp-szdsznek a péntek isajtóklub,akkor tegyék át főműsoridőben egyszerre az rtl-re és a tévékettőre,hogy biztosabb legyen a balos siker |
|
Előzmény:
 |
sicumaci
2001-12-08 10:12:45
|
295
|
HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!
Hajrá BaBeJáLo! Hogy szidják az ellenzéket? Lényegtelen. Beszélnek róla! És ez a lényeg!
Különben ki venné észre, hogy vannak? Pláne, ha valaki megnézi a hétfőit is, van némi összehasonlítási alapja... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|