Keresés

Részletes keresés

andrej11 Creative Commons License 2001-12-10 08:24:14 314
Nem lehet ennek az az oka, hogy ez az egyetlen tévés fórum ahol megjelenhetnek?
A hozzászólás:
lujo2 Creative Commons License 2001-12-08 11:48:40 303
"Csak tárgyilagosan és keményen!"
A péntekiekkel az a baj, hogy csak úgy lerí róluk a sértettség. Minden elfogult véleményért, kedvezőtlent hírért ebben az egy műsorban akarnak visszavágni, és ezért olyan, amilyen.
Előzmény:
andrej11 Creative Commons License 2001-12-07 11:17:33 280
Csak tárgyilagosan és keményen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!