|
|
|
|
 |
Probatbicol
2001-12-08 17:47:16
|
310
|
Ne törődj vele, őt azért fizetik, hogy papagájként ismételgesse a sokszor megcáfolt hazugságokat. Ő már most ismeri azt a nézettségi mutatót, amit csak hétfőn fognak nyilvánosságra hozni. Tiszta hülye a pasas, nem érdemes foglalkozni vele.
|
|
 |
kayapo
2001-12-08 15:10:45
|
306
|
Hol vonta vissza ostoba?
|
|
A hozzászólás:
 |
hét szűk esztendő
2001-12-08 10:58:12
|
300
|
Az izraeli nagykovet es
csatolt reszei miert zsaroltak meg tobbszor is az ATV vezeteset?
Ezt a hazugságot meddig hajtogatjátok. Trebitsch már visszavonta, mert semmivel nem tudta alátámasztani. |
|
Előzmény:
 |
affenesetudja
2001-12-08 10:46:23
|
299
|
"HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!"
De izzadtsagszagu az erolkodesed... ha ennyire hasznal az ellenzeknek a Sajtoklub, akkor engedd mar meg, hogy a sajat lapodban, a Nepszavaban is irjon a Lovas, jo?
Ja! Az MSZP miert jelentette fel Bayert, ha -szerinted- az ellenzeknek jo a musor mukodese? Az izraeli nagykovet es csatolt reszei miert zsaroltak meg tobbszor is az ATV vezeteset?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|