|
|
|
|
 |
Gurg
2001-12-08 11:07:56
|
301
|
nézd, lehet, hogy az 5% kevés, de be ne magyarázd már nekem, hogy az a 4 dolog, amit felsoroltál egyensúlyba billenti a mérleget!
már kismilliárdszor kitárgyaltuk itt a fórumon, hogy NINCS médiaegyensúly |
|
A hozzászólás:
 |
atlanta
2001-12-08 10:39:20
|
298
|
| Jól hangzik ez a "vícsapból is ......"c.dolog, de nem igaz. Nézed pl. a közszolgálati és a Duna tv-t? Onnan mi "folyik"? (tvhíradó, hét, meg ez a reggeli förmedvény:az aranyfüst:)),az aktuális,különösen az "a kiskorában Antal József térdén ücsörgő" riporterrel:)), és persze mindennek a csúcsa: interjúk OV-vel. |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-12-08 10:30:31
|
296
|
akkor nem olvastad el figyelmesen a beírásomat
a jobbos, ha a vízcsapot nyitja ki, akkor is a ballibes nyáladzást hallja, látja
éppen ezért un bele egy hétfői sajtóklubba esetleg, mert azt a Beszéljük meg-től kezdve a ÉS-en keresztül a Heti Hetesen át a Blikkig, mindenhol már így vagy úgy kitárgyalták vagy éppen tárgyalják és ezért van fogalma arról, hogy miről vitatkozik
neked még nem tűnt fel, hogy a magyar média 95%-a ballib nótát fúj???
a Szadesz plakát prototípusának bemutatása pedig a műsor tetőpontja volt!! halálra röhögtem magamat...hehe
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|