|
|
|
|
 |
Gedimin
2001-12-08 22:03:37
|
311
|
| Szerinted Acsádi miért nem iszik reggel és miért iszik este? A sajtóklubban vörös a feje, a Nap-keltében halottsápadt. |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2001-12-08 10:33:11
|
297
|
az a többszázezer ember azért észreveszi őket, ne izgulj
a hétfői ügynökesztrád meg dögunalmas (néha érdekes, amikor Acsádi alkoholtól bódult aggyal majdnem leesik a székről) |
|
Előzmény:
 |
sicumaci
2001-12-08 10:12:45
|
295
|
HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!
Hajrá BaBeJáLo! Hogy szidják az ellenzéket? Lényegtelen. Beszélnek róla! És ez a lényeg!
Különben ki venné észre, hogy vannak? Pláne, ha valaki megnézi a hétfőit is, van némi összehasonlítási alapja... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|