Keresés

Részletes keresés

Gedimin Creative Commons License 2001-12-08 22:03:37 311
Szerinted Acsádi miért nem iszik reggel és miért iszik este? A sajtóklubban vörös a feje, a Nap-keltében halottsápadt.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-12-08 10:33:11 297
az a többszázezer ember azért észreveszi őket, ne izgulj
a hétfői ügynökesztrád meg dögunalmas (néha érdekes, amikor Acsádi alkoholtól bódult aggyal majdnem leesik a székről)
Előzmény:
sicumaci Creative Commons License 2001-12-08 10:12:45 295
HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!
Hajrá BaBeJáLo! Hogy szidják az ellenzéket? Lényegtelen. Beszélnek róla! És ez a lényeg!
Különben ki venné észre, hogy vannak? Pláne, ha valaki megnézi a hétfőit is, van némi összehasonlítási alapja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!