Keresés

Részletes keresés

kayapo Creative Commons License 2001-12-08 15:12:56 307
Na te idió,ha ennyire használ szerinted az mszp-szdsznek a péntek isajtóklub,akkor tegyék át főműsoridőben egyszerre az rtl-re és a tévékettőre,hogy biztosabb legyen a balos siker
affenesetudja Creative Commons License 2001-12-08 10:46:23 299
"HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!"

De izzadtsagszagu az erolkodesed... ha ennyire hasznal az ellenzeknek a Sajtoklub, akkor engedd mar meg, hogy a sajat lapodban, a Nepszavaban is irjon a Lovas, jo?

Ja! Az MSZP miert jelentette fel Bayert, ha -szerinted- az ellenzeknek jo a musor mukodese? Az izraeli nagykovet es csatolt reszei miert zsaroltak meg tobbszor is az ATV vezeteset?

Gurg Creative Commons License 2001-12-08 10:33:11 297
az a többszázezer ember azért észreveszi őket, ne izgulj
a hétfői ügynökesztrád meg dögunalmas (néha érdekes, amikor Acsádi alkoholtól bódult aggyal majdnem leesik a székről)
A hozzászólás:
sicumaci Creative Commons License 2001-12-08 10:12:45 295
HELYES! LEGYEN! Semmi sem használ annyit a MASZADESZnak, mint a pénteki műsor!
Hajrá BaBeJáLo! Hogy szidják az ellenzéket? Lényegtelen. Beszélnek róla! És ez a lényeg!
Különben ki venné észre, hogy vannak? Pláne, ha valaki megnézi a hétfőit is, van némi összehasonlítási alapja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!