Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2001-12-08 10:30:31 296
akkor nem olvastad el figyelmesen a beírásomat

a jobbos, ha a vízcsapot nyitja ki, akkor is a ballibes nyáladzást hallja, látja
éppen ezért un bele egy hétfői sajtóklubba esetleg, mert azt a Beszéljük meg-től kezdve a ÉS-en keresztül a Heti Hetesen át a Blikkig, mindenhol már így vagy úgy kitárgyalták vagy éppen tárgyalják és ezért van fogalma arról, hogy miről vitatkozik
neked még nem tűnt fel, hogy a magyar média 95%-a ballib nótát fúj???
a Szadesz plakát prototípusának bemutatása pedig a műsor tetőpontja volt!! halálra röhögtem magamat...hehe

A hozzászólás:
atlanta Creative Commons License 2001-12-08 10:04:51 294
Ezzel dicsekszel? A jobbos erőt vehetne magán, és nézhetné, mert akkor tudná mivel vitatkozik. Vitatkozik? Igazad van tegnap én is néztem a műsort, amit a jobbos újságírók -a hírekkel együtt- csak felhasználnak. Remegtek a boldogságtól, mikor Bencsik megtalálta azt a jó kis plakátot. Az egész szánalmas és röhejes erőlködés volt.
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2001-12-06 16:21:00 250
a különbség a ballib és a jobbos tvnézők között:

a jobbos a 95%-os ballib túltengésű médiában az erőteljes rálőcsölés ellenére sem nézi meg azt, ami számára politikailag elfogadhatatlan és ha megnézi, beleun 3 perc alatt

a ballib szerencsés, a média 95%-a a szájíze szerint szól, ennek ellenére az általa oly utált jobbos 5%-ot nézi minduntalan, nem tudja nem megnézni, mert látnia kell

érdekes :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!