|
|
|
|
 |
Gurg
2001-12-08 10:30:31
|
296
|
akkor nem olvastad el figyelmesen a beírásomat
a jobbos, ha a vízcsapot nyitja ki, akkor is a ballibes nyáladzást hallja, látja
éppen ezért un bele egy hétfői sajtóklubba esetleg, mert azt a Beszéljük meg-től kezdve a ÉS-en keresztül a Heti Hetesen át a Blikkig, mindenhol már így vagy úgy kitárgyalták vagy éppen tárgyalják és ezért van fogalma arról, hogy miről vitatkozik
neked még nem tűnt fel, hogy a magyar média 95%-a ballib nótát fúj???
a Szadesz plakát prototípusának bemutatása pedig a műsor tetőpontja volt!! halálra röhögtem magamat...hehe
|
|
A hozzászólás:
 |
atlanta
2001-12-08 10:04:51
|
294
|
| Ezzel dicsekszel? A jobbos erőt vehetne magán, és nézhetné, mert akkor tudná mivel vitatkozik. Vitatkozik? Igazad van tegnap én is néztem a műsort, amit a jobbos újságírók -a hírekkel együtt- csak felhasználnak. Remegtek a boldogságtól, mikor Bencsik megtalálta azt a jó kis plakátot. Az egész szánalmas és röhejes erőlködés volt. |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-12-06 16:21:00
|
250
|
a különbség a ballib és a jobbos tvnézők között:
a jobbos a 95%-os ballib túltengésű médiában az erőteljes rálőcsölés ellenére sem nézi meg azt, ami számára politikailag elfogadhatatlan és ha megnézi, beleun 3 perc alatt
a ballib szerencsés, a média 95%-a a szájíze szerint szól, ennek ellenére az általa oly utált jobbos 5%-ot nézi minduntalan, nem tudja nem megnézni, mert látnia kell
érdekes :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|