Keresés

Részletes keresés

andrej11 Creative Commons License 2001-12-07 16:15:31 290
Remélem is.
A hozzászólás:
jobbegyenes Creative Commons License 2001-12-07 14:30:14 289
Hát hétfőnként, amikor az a négy volt besúgó összeül nyálat verni a kormány ellen, akkor sem látok egy fia hirdetést sem. Biztos, a Juszt meg a Bolgár és a többiek a saját dohányukat fektetik be, csakhogy képernyőre kerüljenek. Csakhogy a kutyának sem kellenek. Mult idő, kettő t-vel kell írni mindegyikőjüket.
Ma viszont a Lacikának gyásznap lesz, kiugró nézőcsúccsal minden rekordot megdönt a sk.
Előzmény:
Probatbicol Creative Commons License 2001-12-07 10:44:06 273
Láttál ott valaha is egyetlen másdperc hirdetést?

Hacsak nem sponzorálja valaki...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!