|
|
|
|
 |
andrej11
2001-12-07 16:15:31
|
290
|
| Remélem is. |
|
A hozzászólás:
 |
jobbegyenes
2001-12-07 14:30:14
|
289
|
Hát hétfőnként, amikor az a négy volt besúgó összeül nyálat verni a kormány ellen, akkor sem látok egy fia hirdetést sem. Biztos, a Juszt meg a Bolgár és a többiek a saját dohányukat fektetik be, csakhogy képernyőre kerüljenek. Csakhogy a kutyának sem kellenek. Mult idő, kettő t-vel kell írni mindegyikőjüket.
Ma viszont a Lacikának gyásznap lesz, kiugró nézőcsúccsal minden rekordot megdönt a sk. |
|
Előzmény:
 |
Probatbicol
2001-12-07 10:44:06
|
273
|
Láttál ott valaha is egyetlen másdperc hirdetést?
Hacsak nem sponzorálja valaki... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|