Keresés

Részletes keresés

lujo2 Creative Commons License 2001-12-08 11:48:40 303
"Csak tárgyilagosan és keményen!"
A péntekiekkel az a baj, hogy csak úgy lerí róluk a sértettség. Minden elfogult véleményért, kedvezőtlent hírért ebben az egy műsorban akarnak visszavágni, és ezért olyan, amilyen.
A hozzászólás:
andrej11 Creative Commons License 2001-12-07 11:17:33 280
Csak tárgyilagosan és keményen!
Előzmény:
logicsystem Creative Commons License 2001-12-07 11:15:08 279
végre leporolhatom a TV-t :-)
mindent bele fiúk !
l.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!