Keresés

Részletes keresés

affenesetudja Creative Commons License 2001-12-07 18:08:02 291
Aha, az tenyleg nem bevetel, hogy legalabb felmillio jobboldali a Lovas-musor elott meg csak nem is hallott az ATV-rol, azota meg raszokott az adora, es egesz nap azt nezi, mert azert vannak jo musorok a Lovasen kivul is (na persze nem a Tieidrol beszelek...). Ez TENYLEG nem jo nekik financialisan...
Gurg Creative Commons License 2001-12-07 10:34:18 272
azt az egy vasat keveslem, annál azért több van
vagy az ATV nem kereskedelmi csatorna?
A hozzászólás:
Probatbicol Creative Commons License 2001-12-07 10:22:24 271
Hülye vagy. Egy vas bevételük nincs belőle.
Előzmény:
affenesetudja Creative Commons License 2001-12-07 09:46:15 270
Kell nekik a penz. Vegul is az ATV messze legnezettebb musora a Lovas-fele sajtoklub.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!