|
|
|
|
 |
affenesetudja
2001-12-07 18:08:02
|
291
|
| Aha, az tenyleg nem bevetel, hogy legalabb felmillio jobboldali a Lovas-musor elott meg csak nem is hallott az ATV-rol, azota meg raszokott az adora, es egesz nap azt nezi, mert azert vannak jo musorok a Lovasen kivul is (na persze nem a Tieidrol beszelek...). Ez TENYLEG nem jo nekik financialisan... |
|
 |
Gurg
2001-12-07 10:34:18
|
272
|
azt az egy vasat keveslem, annál azért több van
vagy az ATV nem kereskedelmi csatorna? |
|
A hozzászólás:
 |
Probatbicol
2001-12-07 10:22:24
|
271
|
| Hülye vagy. Egy vas bevételük nincs belőle. |
|
Előzmény:
 |
affenesetudja
2001-12-07 09:46:15
|
270
|
| Kell nekik a penz. Vegul is az ATV messze legnezettebb musora a Lovas-fele sajtoklub. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|