Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2001-12-07 13:33:18 288
Úgy értettem, ők négyen most már szabadon ugathatnak.
Ahogy eddig tették. Vagy lesz egy kis sordino?

Te honnan veszed, hogy én milyen vagyok?

Találkoztunk már?
Egyébként szimmetrikus, úgy első közelítésben.

A hozzászólás:
Kocsmáros Pista Creative Commons License 2001-12-07 09:20:47 268
Mér,te nem vagy jobbos.
Előzmény:
kábelbúvár Creative Commons License 2001-12-06 21:59:04 265
És - úgy látszik, - a jobbosok is. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!