Keresés

Részletes keresés

atlanta Creative Commons License 2001-12-08 10:04:51 294
Ezzel dicsekszel? A jobbos erőt vehetne magán, és nézhetné, mert akkor tudná mivel vitatkozik. Vitatkozik? Igazad van tegnap én is néztem a műsort, amit a jobbos újságírók -a hírekkel együtt- csak felhasználnak. Remegtek a boldogságtól, mikor Bencsik megtalálta azt a jó kis plakátot. Az egész szánalmas és röhejes erőlködés volt.
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2001-12-06 16:21:00 250
a különbség a ballib és a jobbos tvnézők között:

a jobbos a 95%-os ballib túltengésű médiában az erőteljes rálőcsölés ellenére sem nézi meg azt, ami számára politikailag elfogadhatatlan és ha megnézi, beleun 3 perc alatt

a ballib szerencsés, a média 95%-a a szájíze szerint szól, ennek ellenére az általa oly utált jobbos 5%-ot nézi minduntalan, nem tudja nem megnézni, mert látnia kell

érdekes :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!