Keresés

Részletes keresés

Schizo Frame Creative Commons License 2001-12-04 11:42:19 1
Szerintem vírusosak a rendszerek.

Szerintem rendszeresek a vírusok.

A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-12-04 11:28:26 -
sziasztok!!

Napok óta valami nem stimmel a neten. Két napja elérhetetlen egyes Axelerónál elhelyezett szerver, állt a freemail, a libercom. A mail rendszerünk a szokásos 1-2 virusos mail helyett napi 200-400 virusos levelet fog meg..

Elképzelhető, hogy kicsit virusosak a rendeszerek????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!