Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001-11-28 10:31:41 51
Jajj! azt nem okosítási céllal írtam, csak viszonyítani a szemcsésséget :c)))
gondolom nem változott sokat 10 év alatt (mivelhogy közben oda is betette a lábát a kodak), bár a szemcsésségén még "javít6cc" is rodinal (igen szemcsésre) hívóval :cD
Közben megnéztem a phovilágon a kodak C41-pan-t (csak most épp nem akar bejönni az oldal)
és az viszont pushos az ilforddal szemben, szóval én az ilfordra szavazok, azon hívás után, kockénként dönhetsz, hogy mekkorát exponáltál, annyira lágy.
Előzmény:
Frankie_boy Creative Commons License 2001-11-27 23:14:38 50
Jó 5let!
Teszek egy próbát egy Forte filmmel.
Remélem "okosabb" leszek tölle!

Köszi,

Frankie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!