Keresés

Részletes keresés

Sun R Creative Commons License 2001-11-27 08:23:33 12
Valóban nulla lennél?

Ez egy kérdés és válaszokat várok, ha nem vennéd észre q:o))
Én nem érzem magam csórónak, igaz gazdagnak sem..

A hozzászólás:
Abszolút Nulla Creative Commons License 2001-11-27 01:20:57 10
Én is csóró vagyok vazze, de arányérzékem azért még van... Egymilliárd csak a hozzád hasonó földhözragadt, szűkagyú alakok szemében olyan sok pénz, hogy asszed, mindenki el akarja lopni. Az államnak ez aprópénz, le se szarják, hogy ki teszi zsebre.
Előzmény:
Sun R Creative Commons License 2001-11-26 18:32:47 -
Megengedheti-e magának az állam, hogy egy 1 milliárd feletti összeg magánkézbe kerüljön? Vajon valóban megnyerte-e valaki? 2. eset, hogy 1 milliárd felett azonnal van 1 db nyertes... Nos erről kinek mi a véleménye..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!