Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
becoo Creative Commons License 2001-11-26 22:38:30 48
azért annyira nem kell félni a szemcséktől
egy Kodak Tmax400 szemcsézettsége kb. 30*40-től lehet esetleg zavaró
Előzmény:
Frankie_boy Creative Commons License 2001-11-26 21:22:06 47
Hali,

Ezek szerint nem csak nekem tünt fel a szemcsézettség.

Nem tudom miért (szubjektív) de nem szeretem a szemcsés képeket.
Pont ez az ami miatt "hezitaltam" a Neopan SS 100 mellé beválasztani egy 400-as filmet.

Feri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!