Keresés

Részletes keresés

Abszolút Nulla Creative Commons License 2001-11-27 01:21:56 11
Az se vállalkozó, hanem tőkés... le kéne már szokni erről a vállalkozó-dumáról, emberek.
Oborzil Creative Commons License 2001-11-26 21:27:14 9
Jajj, te szegény, hogy sajnállak. :)
A hozzászólás:
Kevin Creative Commons License 2001-11-26 21:10:57 8
Van olyan vallalkozo, akinek 300 millio Ft a jovedelme. Havonta.
Sajnos nem en vagyok ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!