|
|
|
|
 |
eMM
2001-11-26 20:29:11
|
6
|
Mármérne jöhetne szóba?
|
|
A hozzászólás:
 |
MrPete
2001-11-26 20:28:04
|
5
|
| Hát az alkalmazotti cselezéseket tuti nem lehet 100%-ra kiszűrni, de nem hiszem, hogy állami lenyúlás szóbajöhetne, vagy pártszámlák. |
|
Előzmény:
 |
eMM
2001-11-26 19:59:39
|
4
|
Igazad van, de ezzel együtt szerintem a nyereményt is lenyúlja,bár megengedhetné hogy ne tegye,de mint tudjuk az állam bácsi mohóságánál már csak az "alkalmazottai" mohósága a nagyobb.(az ötöst, a négyeseket már nem nyúlja le az kidőlne, nem véletlenül relatíve kicsi pénz az ötösöhöz képest)
Viszont a vicc nagyon jó! :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|