Keresés

Részletes keresés

Abszolút Nulla Creative Commons License 2001-11-27 01:20:57 10
Én is csóró vagyok vazze, de arányérzékem azért még van... Egymilliárd csak a hozzád hasonó földhözragadt, szűkagyú alakok szemében olyan sok pénz, hogy asszed, mindenki el akarja lopni. Az államnak ez aprópénz, le se szarják, hogy ki teszi zsebre.
Sun R Creative Commons License 2001-11-26 21:01:20 7
Mennyi is az 1 milrd-nak a havi kamatja? Csak 1 évig ne nyúljon hozzá az illető...
pok_ussz Creative Commons License 2001-11-26 18:34:04 0
Megnyerte, Te meg 0%-ot kapsz!
A hozzászólás:
Sun R Creative Commons License 2001-11-26 18:32:47 -
Megengedheti-e magának az állam, hogy egy 1 milliárd feletti összeg magánkézbe kerüljön? Vajon valóban megnyerte-e valaki? 2. eset, hogy 1 milliárd felett azonnal van 1 db nyertes... Nos erről kinek mi a véleménye..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!