|
|
|
|
 |
Abszolút Nulla
2001-11-27 01:20:57
|
10
|
| Én is csóró vagyok vazze, de arányérzékem azért még van... Egymilliárd csak a hozzád hasonó földhözragadt, szűkagyú alakok szemében olyan sok pénz, hogy asszed, mindenki el akarja lopni. Az államnak ez aprópénz, le se szarják, hogy ki teszi zsebre. |
|
 |
Sun R
2001-11-26 21:01:20
|
7
|
| Mennyi is az 1 milrd-nak a havi kamatja? Csak 1 évig ne nyúljon hozzá az illető... |
|
 |
pok_ussz
2001-11-26 18:34:04
|
0
|
| Megnyerte, Te meg 0%-ot kapsz! |
|
A hozzászólás:
 |
Sun R
2001-11-26 18:32:47
|
-
|
| Megengedheti-e magának az állam, hogy egy 1 milliárd feletti összeg magánkézbe kerüljön? Vajon valóban megnyerte-e valaki? 2. eset, hogy 1 milliárd felett azonnal van 1 db nyertes... Nos erről kinek mi a véleménye.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|