|
|
|
|
 |
Jenki-
2001-11-26 20:37:27
|
3
|
| Vicces fiú vagy. |
|
 |
Törölt nick
2001-11-25 20:02:13
|
1
|
Már megint valami marha kitalálta, mire lehet nyálat fröcsögtetni.
Ja, és nem is volt ötös. Hm. |
|
 |
Oborzil
2001-11-25 19:03:26
|
0
|
Ez a mocskos fidesz még a lottón is csal, csak hogy hatalmon maradhasson!
Pfujj!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
exlexman
2001-11-25 18:53:37
|
-
|
Udv,
Erdekes az elet! A kormany erdekeltsege tartozo Szerencsejatek RT Vezere a heten lemondott! Mi meg boritekoltuk, hogy lesz LOTTO 5-os! ...es lass csodat, lett is! Most marc csak azt kellene tudni, mennyire all kozel a nyertes a vallasztasi kampanypenzt gyujtogetokhoz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|