Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-23 17:39:39 40
Nem tudom, az információm merőben elméleti, mert 13*18 fölé még az életben nem nagyíttattam barna-fehéret. Nem hiszem, hogy egy alapvetően "puha" filmet, amit "puhán" hívtak elő, nagyon keményíteni lehetne. Bár ezt dapáék biztos jobban.

T*

Előzmény:
K. N. Zordonbordon Creative Commons License 2001-11-23 10:45:10 38
T*!
nég szuperkemény papírra sem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!