|
|
|
|
 |
döcögi
2001-11-23 14:44:44
|
53
|
| Ezt hívják úgy, hogy igen ritka kivétel. Biztos lett már kukázóból is milliomos. De a többségre ez nem igaz, tehát nem így van. Aki kikerül az állami gondozásból 18 évesen, az a legritkább esetben kap munkát, az a kevés pénz egy idö után elfogy, marad a prostitúció, bünözés, kallódás. Ezek tények, adatok. |
|
A hozzászólás:
 |
leha
2001-11-23 14:37:20
|
51
|
ja, nem sok állami gondozottat is merek ... konkrétan egyről tudok. ő jól él ... jobban, mint én ... nem azért, mert állami gondozott volt, hanem annak ellenére ...
miért ne írnék olyat, hogy az a párezer forint elég arra, hogy kifizesse egy szerény albérlet kaucióját és tudjon enni valamit addig, amíg a fizetését megkapja, ha egyszer így van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|