|
|
|
|
 |
döcögi
2001-11-23 14:40:35
|
52
|
| És ha majd lesz hova gyereket vállalnod, és meglesz a biztonságérzeted (remélem így lesz), akkor már szponzorálni fogod öket? Most öszintén. Szerintem ugyanúgy fogsz visítozni, mint most, hogy ne az én adómból, ne az én rovásomra stb. |
|
A hozzászólás:
 |
leha
2001-11-23 14:35:09
|
50
|
a gyerekekkel vonatban aludni, kétnaponta új helyen létezni, nemhogy a közép, de az általános iskola elvégzését is kétségessé teszi (van infótok róla, hogy a riportalanyok gyerekei hova járnak(?) iskolába és mennyi hiányzásuk van?). na ezt e réteget újratermelni? milyen alapon döntöm el? mondjuk nem döntöm el, mert parlamenti demokrácia ide, vagy oda, beleszólásom nincs ... csak a pénzemet adhatom hozzá, a szavamat nem?
amíg én nem merek egy gyereket sem vállalni az egy szobás albérletbe, mert nincs biztonságérzetem, addig ne kelljen már sokgyerekes képzetlen hajléktalanokat szponzorálnom! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|