|
|
|
|
 |
döcögi
2001-11-23 14:27:49
|
49
|
Aki állami gondozásban nö fel és utána kikerül gyakorlatilag semmi esélye nincs bármiféle normális életre. Nem hiszem, hogy sok állami gondozásból kikerültek ismersz, nem irnál ilyet, hogy elég az a párezer forint. ugyan mire
A második egy kicsit azért durva. (tudom, hogy nem rasszista) De mi alapján döntöd el, hogy ki termelheti újra saját magát? Ilyen alapon be lehetne terelni az összes állami gondozottat, csorót, munkanélkülit, hajléktalant egy helyre, és... inkább nem folytatom. És a probléma megoldva...A szerencsésebbek fellélegezhetnek, végre nem kell szembesülnünk a problémákkal. Ez is egy megoldás... |
|
A hozzászólás:
 |
leha
2001-11-23 14:14:38
|
48
|
az információim nem első kézből ...
és nem is tartyuk jónak az állami gondozást ...
de azért ott ki lehet tanulni 1 szakmát és az a párezer elég lehet az első pár hónapra, amíg munkát talál az ember (az albérletre)
vegyük észre, hogy újratermelik a saját semmire sem alkalmas fajtájukat (aki elkezd rasszistázni, azt kiröhögöm, de szoktam már a feji gyengeséget, azért magyarázok: a fajtája itt nem azt jelenti, hogy a Horváthék, vagy akárkik, hanem az iskolázatlanok, hasznot hajtani nem tudók. akinek nem volt szüksége a magyarázatra, az nem vegye magára) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|