|
|
|
|
 |
leha
2001-11-23 12:55:20
|
44
|
hogy ne kelljen beletúrnia ... nálink kulccsal záródik a kukatároló ...
otthon, anyukámknál láttam, hogy a fél nap, amíg a kuka a ház előtt áll, elég arra, hogy az öt darabb nett kis szemetesből egy ember komplett disznóólat csináljon ...
ha a házam előtt (ha majd 1* lesz) valamelyik felemeli a kuka tetejét, rácsapok a kezére a gereblyenyéllel ... |
|
A hozzászólás:
 |
nie
2001-11-22 23:18:40
|
41
|
"Ha kidobod a ruhaneműt akkor is célt ér, a hajléktalanok kikuázzák. "
Gondolj csak bele mennyivel emberibb, amikor az általad felajánlott ruhát a kuka mellé teszed! Ezzel nem alázod meg a rászorulót azzal, hogy bele kelljen túrni a szemetedbe. Persze akkor is ki fogja nyitni a kukád tetejét, de itt az elvről van inkább szó!
|
|
Előzmény:
 |
eMM
2001-11-20 20:26:36
|
20
|
Ha kidobod a ruhaneműt akkor is célt ér, a hajléktalanok kikuázzák.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|