Keresés

Részletes keresés

udvari Creative Commons License 2001-11-23 12:18:35 454
off

hát nekem az utolsó AMD dx4100 vót :) azóta csak Intel mert hát ugyi az a jó de most itt hasít egy ECS K7S5A -ban SIS735 :) egy ATHLON XP 1600+ @1500 MHz :) és hát simán leveri a 4szer drágább p4 2GHZ :DDD

a VGA meg GEFORCE 2 TI

mehetsz a prohardver-re is :)

on

Szia

CSerfa Creative Commons License 2001-11-22 19:12:22 452
Kedves Biga!

Nézz el a hwsw.hu-ra, annak fórumára.
Ott van alaplapos, meg videokártyás, meg mindenféle alfórum. Ott sok szervizes, meg hozzáértő ember nyomul és mindenféle jó topicokban beszámolnak tapasztalataikról, problémákról, jó kereskedőkről, pocsék árukról, stb.
Ott, ha nem találsz választ, te is indíthatsz topicot és kérhetsz segítséget (regisztrálás után persze).
Én is soxor odanézek.
Igaz, ott is van valami xxx666 nickű egyén. De kardsebe nem volt, nem is épült fel belőle.
Még Wágner urat is látni ott, fel-felbukkan olykor.

CSerfa

U.I én AMD párti vagyok, és most valszeg MSI KT266Pro2 alaplapot vennék (MSI Microstar K7T266PRO2 ,Socket A,DDR,VIA KT266A Sound,UDMA 100,ATX 39.200, vagy
Gigabyte GA-7VTXE VIA KT266A Socket-A, DDR 28.800 píz, 3t árak netto). TB 1600 procival (asszem a 3t vállalja, hogy húzni lehet), Coolink111 hűtővel, Codegen ház+táppal, Azona Popmouse, vagy Tourmouse egérrel, Teac CD-RW-vel, Maxtor winyóval, AtiRadeon 8500 kártyával (csak még nem jók a driverei, meg csökkenni fog az ára), 256, de inkább 512MB DDR brand memoryval, meg mittoménmimindennel, ami köll. Monitort én használtan vennék, nagyot és jót, mert a szem fontos. Ha újonnan, egész jó TFT-k vannak 200ezer alatt, (15" CRT monitorban 17" mérettel vetekszik)asszem már lever minden CRT monitort, éles, nem vibrál, és a kontraszt elképesztő. De, ha vársz pár évig, sokkal-sokkal jobbat kapsz.

Intel most nem jönne szóba nálam, ha elnézel a hwsw.hu fórumára, megérted, rövid életű (ha húzod), rém lassú, és semmivel nem stabilabb.

Ilyen gép bivalyerős, álom rajta dolgozni, és jáccani is jó minima 1 évig.
Ha nem akarsz jáccani, engedményeket lehet tenni, videokártyán pl. Akkor G400, vagy valamilyen ATI radeon. Ha képeket dolgozol fel (nagy dokumentum), akkor nem windóze9x, sem millenijum, hanem XP, vagy 2k. Ekkor több RAMot vennék, így sokszáz oldal feldolgozására is képes lennék elfogadható sebességgel Wordben, meg véges idő alatt átfordítani Distillerrel Akrobat readerré amit csak akarok. Intel egyébként azonos órajelen ilyesmiben sokkal-sokkal lassabb (szvsz vagy hétszer!!!), suliban PentiIII700-asok vannak sajnos, tom, mirő' beszélek.

Cserfa

A hozzászólás:
Biga Cubensis Creative Commons License 2001-11-22 17:22:17 451
Szia Cserfa és Zsolt,

bocs másoktól az OFF-ért, ha már így alaplapoztok, mi ma a menő? Mostanában tervezek egy gépfelújítást... proci is kéne, Intelpárti vagyok, de nyitott :)

na erről okoskodjunk! Erről lehet :)

Előzmény:
CSerfa Creative Commons License 2001-11-22 16:57:56 449
Kedves Biga, akkor színes tehát a talpa.
Már tudjuk, kit kell keresni! Akinek színes a talpa és piros a tenyere.

CSerfa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!