Keresés

Részletes keresés

trooper Creative Commons License 2001-11-22 20:59:40 39
ugyanezt erzem. es szerintem vannak meg igy egy paran. nyilvan nem irigylem oket, de jo lenne ha ez igy is maradna.

trooper

A hozzászólás:
leha Creative Commons License 2001-11-22 15:44:00 37
a kormánynak az is feladata lenne, hogy olyan körülményeket teremtsen, ahol két tisztességesen dolgozó ember reális esélyt lásson arra, hogy lakáshoz jut (a munkahelye 40km-es körzetében anélkül, hogy az anyjuk feje fölül el kéne adni a házat)

...
oszt mégse ...

értem, meg tudom, hogy valamit tenni kéne ... de amíg nekem nem vág senki lakást a seggem alá (most elárulom, kb havi 100e Ft adót fizetek), addig semmihasznáknak se tegyenek az én adómból, mert úrrá lesz rajtam a kilátástalanság és azt fogom leszűrni belőle, hogy munkával nem, de ingyenéléssel lehet lakáshoz jutni ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!