|
|
|
|
 |
udvari
2001-11-21 11:05:53
|
111
|
Kedves Tivadar !
Nem hordok szemüveget semmilyent sem igazit sem szellemit.
De Te is megmondtahatod hogy milyen szellem dicsőíti máriát ki építgeti a szenthelyeket ki űzi a népet zarándoklatokra kik vannak odáig az ún könnyező vérzp szobrokért képekért no meg ezek az ún hívek medáig lesznek amior maga a szobor fog beszélni szólni hozzájuk ???
Szia |
|
A hozzászólás:
 |
tivadar
2001-11-21 10:45:38
|
110
|
Udvarikám, ha egyszer le tudnád tenni pár percre a hitgyülis szemüveget, akkor majd kérdeznék pár dolgot.
De nem sürgős, tudok várni...
tr |
|
Előzmény:
 |
udvari
2001-11-21 10:12:55
|
108
|
Kedves Oncogito !
Ha utánam olvasol akkor látod nem adok csak azért igazat valakinek mert pl egy gyülibe járunk !
Azaz amivel te vádolsz nem áll meg !
A ún madonna tiszteletről elmondtam már mindent a mária topicban
ide csak megismétlem a kérdést hogy milyen szellem dicsőíti máriat ???
Kérem válaszold ezt meg !
Nem akarlak megbántani Te pontosan az a fajta hívő vagy akinél meg van a kegyesség látszata de tagadod annak erejét !
Mondom nem bántásként mondom !
Tisztelni sem lehet már mondtam a mária kultusz bőven kemeríti a vallásos tisztelet fogalmát sőt imádatba megy át.
menjél be egy r.kat felekezt templomba azt nézd meg hogy az ún mária oltárnál kápolnánál vannak az ún hívek !
Szia |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|