Keresés

Részletes keresés

udvari Creative Commons License 2001-11-21 11:05:53 111
Kedves Tivadar !

Nem hordok szemüveget semmilyent sem igazit sem szellemit.

De Te is megmondtahatod hogy milyen szellem dicsőíti máriát ki építgeti a szenthelyeket ki űzi a népet zarándoklatokra kik vannak odáig az ún könnyező vérzp szobrokért képekért no meg ezek az ún hívek medáig lesznek amior maga a szobor fog beszélni szólni hozzájuk ???

Szia

A hozzászólás:
tivadar Creative Commons License 2001-11-21 10:45:38 110
Udvarikám, ha egyszer le tudnád tenni pár percre a hitgyülis szemüveget, akkor majd kérdeznék pár dolgot.
De nem sürgős, tudok várni...
tr
Előzmény:
udvari Creative Commons License 2001-11-21 10:12:55 108
Kedves Oncogito !

Ha utánam olvasol akkor látod nem adok csak azért igazat valakinek mert pl egy gyülibe járunk !

Azaz amivel te vádolsz nem áll meg !

A ún madonna tiszteletről elmondtam már mindent a mária topicban

ide csak megismétlem a kérdést hogy milyen szellem dicsőíti máriat ???

Kérem válaszold ezt meg !

Nem akarlak megbántani Te pontosan az a fajta hívő vagy akinél meg van a kegyesség látszata de tagadod annak erejét !

Mondom nem bántásként mondom !

Tisztelni sem lehet már mondtam a mária kultusz bőven kemeríti a vallásos tisztelet fogalmát sőt imádatba megy át.

menjél be egy r.kat felekezt templomba azt nézd meg hogy az ún mária oltárnál kápolnánál vannak az ún hívek !

Szia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!