Keresés

Részletes keresés

kékkirály_d Creative Commons License 2001-11-27 19:21:19 12
TE VAGY AZ ISTEN!

Az egoistáké/sorry.

Attilio Creative Commons License 2001-11-24 15:23:32 8
Csordás még azok közé tartozik akikről tudom hogy hol játszik!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-21 09:32:48 7
Látszik, hogy ti mindent csak az internetről olvastok el, és nem vesztek a kezetekbe egy újságot sem. Ebből adódik fél- illetve negyedműveltségetek, hiszen fogamatok sincs arról, hogy Csordás Pápán játszik.

Előzmény:
_LaJoS_ Creative Commons License 2001-11-20 23:04:29 6
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.

Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!