|
|
|
|
 |
kékkirály_d
2001-11-27 19:21:19
|
12
|
TE VAGY AZ ISTEN!
Az egoistáké/sorry. |
|
 |
Attilio
2001-11-24 15:23:32
|
8
|
Csordás még azok közé tartozik akikről tudom hogy hol játszik!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-11-21 09:32:48
|
7
|
Látszik, hogy ti mindent csak az internetről olvastok el, és nem vesztek a kezetekbe egy újságot sem. Ebből adódik fél- illetve negyedműveltségetek, hiszen fogamatok sincs arról, hogy Csordás Pápán játszik.
|
|
Előzmény:
 |
_LaJoS_
2001-11-20 23:04:29
|
6
|
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.
Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|