Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001-11-21 09:32:48 7
Látszik, hogy ti mindent csak az internetről olvastok el, és nem vesztek a kezetekbe egy újságot sem. Ebből adódik fél- illetve negyedműveltségetek, hiszen fogamatok sincs arról, hogy Csordás Pápán játszik.

A hozzászólás:
_LaJoS_ Creative Commons License 2001-11-20 23:04:29 6
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.

Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr.

Előzmény:
BaginZé Creative Commons License 2001-11-19 18:49:28 2
Komlósi Ádám Mtk-ban kezdő
Zováth Vasas
Kabát Törökhonban
Ferenczi MTK

és az egyetlen fehérvári vonatkozású Diczkó... ő utoljára valahol Kelet-Magyarországon játszott, talán Nyírség...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!