|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-11-21 09:32:48
|
7
|
Látszik, hogy ti mindent csak az internetről olvastok el, és nem vesztek a kezetekbe egy újságot sem. Ebből adódik fél- illetve negyedműveltségetek, hiszen fogamatok sincs arról, hogy Csordás Pápán játszik.
|
|
A hozzászólás:
 |
_LaJoS_
2001-11-20 23:04:29
|
6
|
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.
Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr. |
|
Előzmény:
 |
BaginZé
2001-11-19 18:49:28
|
2
|
Komlósi Ádám Mtk-ban kezdő
Zováth Vasas
Kabát Törökhonban
Ferenczi MTK
és az egyetlen fehérvári vonatkozású Diczkó... ő utoljára valahol Kelet-Magyarországon játszott, talán Nyírség... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|