Keresés

Részletes keresés

_LaJoS_ Creative Commons License 2001-11-20 23:04:29 6
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.

Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr.

A hozzászólás:
BaginZé Creative Commons License 2001-11-19 18:49:28 2
Komlósi Ádám Mtk-ban kezdő
Zováth Vasas
Kabát Törökhonban
Ferenczi MTK

és az egyetlen fehérvári vonatkozású Diczkó... ő utoljára valahol Kelet-Magyarországon játszott, talán Nyírség...

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-11-18 17:26:17 -
A következő játékosok alkották 1997 ben az ifi VB n szereplő magyar válogatottat:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

kiből mi lett ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!