|
|
|
|
 |
_LaJoS_
2001-11-20 23:04:29
|
6
|
Nálunk ugyan nem, de azt nem tudom, hogy hol.
Zováth pedig csak ex-Vasas, az idei évtől már Dunaferr. |
|
A hozzászólás:
 |
BaginZé
2001-11-19 18:49:28
|
2
|
Komlósi Ádám Mtk-ban kezdő
Zováth Vasas
Kabát Törökhonban
Ferenczi MTK
és az egyetlen fehérvári vonatkozású Diczkó... ő utoljára valahol Kelet-Magyarországon játszott, talán Nyírség... |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2001-11-18 17:26:17
|
-
|
A következő játékosok alkották 1997 ben az ifi VB n szereplő magyar válogatottat:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
kiből mi lett ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|