|
|
|
|
 |
Attilio
2001-11-24 15:25:35
|
9
|
| Loczi, Szabó Zoltán,Balogh Gergely, Erdei, Diczko és Szabó János azok akikről semmit sem tudok |
|
 |
Mighty Mike
2001-11-19 18:55:05
|
3
|
Roboczki-Dferr
Szili-Vasas
Fuzi-MTK
Varga-?(nem Fradi!!!-az csatar es csak 18-19eves)
Loczi eltunt
Voros -MTK, de valahol kolcsonben van
Csordas-a BVSC kiesese utan eltunt(asszem)
Szabo -???
Kovacs-Honved, ujra
Erdei - ???
Diczko-???
Komlosi-MTK
Szabo-???
Zovath -Dferr
Balogh- Fradi
Kabat-Goztepe
Ferenzi-MTK
|
|
 |
BaginZé
2001-11-19 18:49:28
|
2
|
Komlósi Ádám Mtk-ban kezdő
Zováth Vasas
Kabát Törökhonban
Ferenczi MTK
és az egyetlen fehérvári vonatkozású Diczkó... ő utoljára valahol Kelet-Magyarországon játszott, talán Nyírség... |
|
 |
kékkirály_d
2001-11-18 18:58:25
|
1
|
Rabóczky befutott,a Dunaferrel bajnok lett.
Szili Németországból hazatérve a Vasasban megállta a helyét,most ő is,a csapat is gyenge.
Füzi befutott az MTK-ban.
Varga Zoltán-Fradi???
Lóczi-Kispest-aztán eltűnt?
Holnap folyt.köv.Ma fáradt vagyok ehhez. |
|
 |
Joe_d
2001-11-18 18:51:09
|
0
|
Füzi Ákosból doktor.....:-)
0 |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-11-18 17:26:17
|
-
|
A következő játékosok alkották 1997 ben az ifi VB n szereplő magyar válogatottat:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
kiből mi lett ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|