Keresés

Részletes keresés

bélla Creative Commons License 2001-11-18 01:19:18 15
Az enyémen is F-Secure van. Nincs vele gond.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-18 01:14:53 14
hát tudod, csak egyszerűen Edit/Find...
Ezekután amit talált megnézed, ha a NAV része törlöd.

Én egyébként F-PROT DOS-t használok. Ingyen van. Kéthetente frissítik. És a frissítés is ingyen van!
(Ami jó még az F-Secure, a céges gépet az vigyázza.)

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-11-18 01:07:38 11
nem tunik olyan szornyunek a regedit de valaki megmondhatna hogy a kurva norton antivir melyik windows rendszerfajlba rakja a navap.vxd-t....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!