|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-11-18 01:21:21
|
16
|
| Ja igen, ha az előzőből nem derült volna ki, a vxd-re is a registryben hivatkozik (elvileg) egy-egy sor. |
|
 |
Törölt nick
2001-11-18 01:14:53
|
14
|
hát tudod, csak egyszerűen Edit/Find...
Ezekután amit talált megnézed, ha a NAV része törlöd.
Én egyébként F-PROT DOS-t használok. Ingyen van. Kéthetente frissítik. És a frissítés is ingyen van!
(Ami jó még az F-Secure, a céges gépet az vigyázza.) |
|
 |
bélla
2001-11-18 01:08:40
|
12
|
| Nincsen keresőd? |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-11-18 01:07:38
|
11
|
| nem tunik olyan szornyunek a regedit de valaki megmondhatna hogy a kurva norton antivir melyik windows rendszerfajlba rakja a navap.vxd-t.... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-11-18 01:03:19
|
10
|
akkor jöhet a REGEDIT :)) bruhahahaha.
Használtad már?
BTW, egyáltalán mi a hibaüzenet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|