Keresés

Részletes keresés

végmegállomás Creative Commons License 2001-11-18 00:52:18 7
spanyolnáthára és ebolára specializálódott
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-18 00:51:58 6
hát, fura egy dög a vindóz az biztos. volt már nekem is olyan, hogy egyszercsak telepített egy vírust. pedig nem akartam, de tényleg nem, ő meg csak telepített egyet... (bocsm kicsit fáradt vagyok :) )
A hozzászólás:
bélla Creative Commons License 2001-11-18 00:49:37 5
Szerintem ez vírustelepítő.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2001-11-18 00:48:14 4
Akkor mostmár csak emberünk véleményét kell megvárni, segítettünk-e nekije :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!