|
|
|
|
 |
végmegállomás
2001-11-18 00:52:18
|
7
|
| spanyolnáthára és ebolára specializálódott |
|
 |
Törölt nick
2001-11-18 00:51:58
|
6
|
| hát, fura egy dög a vindóz az biztos. volt már nekem is olyan, hogy egyszercsak telepített egy vírust. pedig nem akartam, de tényleg nem, ő meg csak telepített egyet... (bocsm kicsit fáradt vagyok :) ) |
|
A hozzászólás:
 |
bélla
2001-11-18 00:49:37
|
5
|
| Szerintem ez vírustelepítő. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-11-18 00:48:14
|
4
|
| Akkor mostmár csak emberünk véleményét kell megvárni, segítettünk-e nekije :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|