Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-11-17 23:10:13 217
Ha feltöltötted ne rakj linket a fórumba hanem hozz létre egy uj indexes/webmailes/akarmilyen e-mail címet és arra íroknak e-mailben add meg az URL-t...

Amugy ha legfrisebb verziora akarod a feltort valtozatot fejleszteni kövesd a következő lépéseket:

1.A www.poptop.com on lévő 1.05 patchel patcheld fel a gamét
Ekkor már uj verziod van de CD-t követel
2.Menj fel a www.gamecopyworld.com ra és töltsd le az 1.05 öshöz készült no cd cracket
És kész is vagy.

Amugy az 1.05 ösben picivel gyorsabban épülnek meg a nagy épületek !

Attilio Creative Commons License 2001-11-17 22:16:25 215
probalj csokkenteni a legszennyezettségen és problaj tax cuttal szavazokat szerezni
A hozzászólás:
kpete Creative Commons License 2001-11-17 22:13:27 214
nos én sok év munkájával létrehoztam egy ütős, jó gazdaságot: mindenkinek volt lakhelye apartman complexekben (ráadásul 1 petákért), viszonylag sok lakos, kórház, középiskola, bányák (->ékszerüzem is), erőmű, étterem, sok teamster és building office és 2 kikötő a zökkenőmentes árukivitelért (ugye a lusta kikötői munkások, akik lehetőleg mindig a legmesszebb levő házban laknak...)
szóval minden szép és jó
a választásokat ált hatalmas fölénnyel nyertem

és ezután akartam a turisták felé nyitni

építettem egy repülőteret és egy luxus szállodát + egy kevésbé drága szállodát + kiegészítőket
mindezt viszonylag távol a városközponttól (ugye hogy zöld legyen a turizmusra alkalmasság)

erre annyira visszaesett a támogatottságom, hogy
a következő választásokat elvesztettem (próbáltam még a választási csalást is meg mindenféle szociális izét, de hiába)

de miéééért???

hogy legyen masszív turizmus, ha ahhoz igényes szálloda kell, az igényes szállodához meg reptér

na skacok ez a nagybüdös helyzet
sajna ezen incidens óta nem játszottam a gaméval, pedig nagyon szerettem, de ez marhára elvette a kedvem + az is, hogy egy egyszerű épület megépítése évekbe telhet, ha messze van az illetékes irodától :(

üdv

p.s.: a netről loptam a gamet, akinek kell és van vmi tárhelye, annak esetleg feltölthetem az eredeti flt-s releaset

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!